Tu jesteś: Start » Kredyty hipoteczne - najnowsze informacje
  • Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!
Kwota kredytu
Kwota spłaty
lat
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz aby otrzymać najlepsze oferty!

Kredyty hipoteczne - najnowsze informacje

Rynek nieruchomości: jak kupują Polacy?

30.06.2017

Badania Eurostatu wykazały, że na rynku nieruchomości Polacy są najbardziej aktywnymi kupcami w Europie. Krajowy rynek mieszkaniowy rozwija się niezwykle dynamicznie, co widać nie tylko w liczbie zawieranych transakcji, ale i rosnącej liczbie wydawanych pozwoleń na budowę.

Mieszkanie Plus: niewiarygodnie niski koszt wykupu lokalu na własność

23.06.2017

Mieszkanie Plus ma być programem łączącym cele związane zarówno z promowaniem długoterminowego wynajmu, jak i jednoczesne umożliwienie lokatorom wykupu mieszkań na własność na (bardzo) korzystnych zasadach.

Zmiany w MdM: w sierpniu znów będzie można ubiegać się o dopłatę

20.06.2017

Najprawdopodobniej już od sierpnia tego roku będzie można ponownie ubiegać się o dopłaty z programu Mieszkanie dla Młodych. Wszystko dzięki proponowanym przez rząd zmianom w ustawie o MdM. Stawka jest wysoka - na ten rok może zostać odblokowane aż 69 mln zł.

Eurobank wraca do kredytów hipotecznych z wkładem własnym 10%

25.05.2017

Eurobank po krótkiej przerwie postanowił powrócić do udzielania kredytów hipotecznych z LTV do 90%, umożliwiając pożyczenie pieniędzy na mieszkanie lub dom osobom z wkładem własnym niższym niż 20%. To całkiem niespotykana decyzja jak na obecne warunki rynkowe.

Zmiany w prawie nieruchomościowym: zmniejszy się ryzyko zatrudniania pośredników i zarządców

22.05.2017

Nadszedł czas pozytywnych zmian na rynku nieruchomości. Po ponad 3 latach od deregulacji zawodów pośrednika i zarządcy, konsumenci zyskają potrzebną im ochronę przed naciągaczami. Zapewnić ją ma znowelizowana Ustawa o gospodarce nieruchomościami.

Nowość: kredyt hipoteczny bez prowizji w Banku Millennium

14.05.2017

Do niedawna tylko promocja - teraz już stała oferta banku: kredyt hipoteczny bez prowizji stał się standardem w Banku Millennium.

BGK wstrzymuje wnioski o kredyty MdM z dopłatą w 2018 roku

08.04.2017

Popyt na dopłaty MdM znów zaskoczył. Już w czwartek (6 kwietnia) Bank Gospodarstwa Krajowego ogłosił wstrzymanie od 7 kwietnia przyjmowania wniosków o kredyt z dofinansowaniem na 2018 rok.

Koniec z użytkowaniem wieczystym gruntu jeszcze w 2017 roku?

31.03.2017

Choć potrzeba likwidacji prawa do użytkowania wieczystego już od lat powraca na rządowe i medialne forum, to wciąż brak ostatecznych regulacji. Mimo, że stosowana ustawa miała wejść w życie z początkiem 2017 r., mieszkańcy domów wielorodzinnych muszą uzbroić się w cierpliwość.

Wnioskujesz o kredyt MdM? Masz czas do lata

08.03.2017

Najprawdopodobniej już z końcem wiosny BGK przestanie przyjmować wnioski o dopłaty do kredytów mieszkaniowych na rok 2018. Kolejna – ostatnia już – tura przyjęć rozpocznie się dopiero z początkiem przyszłego roku. Jeśli chcesz ubiegać się o kredyt z dofinansowaniem, radzimy się śpieszyć.

6 ważnych zmian w ustawie o kredycie hipotecznym

28.02.2017

Zatwierdzona przez Sejm ustawa o kredycie hipotecznym jest już na ostatniej prostej na drodze do opublikowaniu w Dzienniku ustaw. Zobacz, jakie zmiany ze sobą niesie i co one oznaczają dla konsumentów.
Nagrody:

Spółka notowana na GPW