Tu jesteś: Start » Kredyty mieszkaniowe » Wyniki porównania

Kredyt mieszkaniowy

Cel kredytu

Twój wkład własny

0%

Ostatnio porównywałeś

Kto szuka, nie błądzi!

Inni porównują

  • Kredyty mieszkaniowe, kwota: 1 500 000 zł na 25 lat
  • Kredyty mieszkaniowe, kwota: 190 000 zł na 30 lat
  • Kredyty mieszkaniowe, kwota: 430 000 zł na 25 lat
Mieszkaniowy boom się zdarza raz
„Boom mieszkaniowy”, „Najlepszy rok w historii branży deweloperskiej” – tak opisywana była sytuacja na rynku mieszkaniowym w ubiegłym roku. Czy obecny rok będzie równie korzystny – na to pytanie nie ma jak dotąd jednoznacznej odpowiedzi. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania powinny trzymać rękę na pulsie i pojawić się na Targach Mieszkań i Domów. Odbędą się 5 i 6 marca w AMBEREXPO.
Rynek mieszkaniowy w fazie stabilizacji
Z opublikowanych w dniu wczorajszym wstępnych danych GUS o wynikach budownictwa mieszkaniowego w 2011 roku wynika, że ten segment krajowego rynku nieruchomości ma się całkiem nieźle, zwłaszcza jeśli uwzględnimy środowisko kryzysu gospodarczego, w którym przyszło mu funkcjonować.
Kredytowe ABC, czyli hipoteka krok po kroku
Kredyt mieszkaniowy to często zobowiązanie na prawie całe dorosłe życie. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by jego zaciągnięcie przebiegło możliwie bezboleśnie.
Czym jest hipoteka przymusowa?
Gdy bierzemy kredyt mieszkaniowy lub na kupno domu, to bank, który udziela nam pożyczki, chce mieć pewność, że oddamy dług. W tym celu żąda od nas zabezpieczenia tej nieruchomości. Nazywa się to hipoteką. Czym wobec tego jest hipoteka przymusowa?
Kredyty mieszkaniowe
Hasło kredyt mieszkaniowy pojawia się w mediach niezwykle często. By poszerzyć wiedzę ewentualnych klientów w tym temacie, powstaje wiele artykułów prasowych, internetowych i nie tylko. W sieci możemy znaleźć coraz więcej stron internetowych w całości poświęconych kredytom mieszkaniowym.

Kredyt mieszkaniowy, kredyty mieszkaniowe

Kredyt mieszkaniowy może być przeznaczony na zakup domu jednorodzinnego, mieszkania, domku letniskowego, garażu, czy na wykup mieszkania komunalnego bądź zakładowego. Cechą charakterystyczną kredytu mieszkaniowego jest zabezpieczenie spłaty w formie hipoteki na nieruchomości. Jest to zobowiązanie długoterminowe, dlatego jego zaciągnięcie musi być dobrze przemyślane. Optymalną ofertę kredytową wybierzemy z pomocą porównywarki eHipoteka.com.pl.

Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania

Kredyt mieszkaniowy, Alior Bank, 200 000 zł, 30 lat, , 9,60%

Kredyt mieszkaniowy, Alior Bank, 200 000 zł, 30 lat, PLN, 9,60%

Plusy

O jeden kredyt mogą ubiegać się aż 3 gospodarstwa domowe

Dodatkowa opcja zabezpieczenia kredytu inną nieruchomością – także należącą do osoby...

Rata

1 600,62 zł

Oprocentowanie

9,60%

Prowizja

2%

Minimalny wkład własny

10%

Nagrody:

Spółka notowana na GPW